Oblíbené koutky v Chobotničce 🐙

V uplynulém týdnu jsme se v Chobotničce poprvé po prázdninách vrátili k oblíbeným činnostem v našich koutcích. A zvládli jsme toho spoustu!

V ateliéru si všechny děti vyrobily velkou složku, do které si po celý rok budou ukládat výtvarné práce. Abychom poznali, která je čí, nakreslil si každý na tu svou vlastní podobiznu a napsal své jméno. V kostkách děti stavěly svůj dům ze své oblíbené stavebnice, v dílně pracovaly s kladívkem a hřebíky, aby z dřevěných dílků vytvořily na podložce naši školku. Ve sportu čekala bosá překážková dráha, kolem níž byly poztrácené části značek dětí. Ty měly za úkol kousky posbírat a na konci dráhy správně seskládat. V divadle se hrála pohádka s papírovými zvířátky, v hudbě děti hrály podle barevných not na klavír a snažily se uhodnout, co to hrají za písničku. No a ve hrách si každý vybral svou oblíbenou společenskou hru nebo skládačku a mohl si ji sám nebo s kamarádem vyzkoušet.

Kromě toho jsme si venku užívali krásného počasí, zpívali jsme, a dokonce jsme se naučili i nový chobotničkový tanec. A jak nám šel? Na to se můžete podívat ve videu.