Třída Mořský koníček plná nových dětiček

Prázdniny jsou za námi! Začal nám nový školní rok, ve kterém vás opět vítají paní učitelky Sandra a Míša.

Několik dětí z naší třídy postoupilo s věkem do předškolní třídy s názvem Delfínek. V Mořském koníčkovi zůstaly děti věkově mladší, ke kterým se přidaly děti nové. Vítáme mezi námi všechny stávající i nové kamarády a věříme, že si i v letošním školním roce užijeme spoustu zábavy a legrace.

V prvních týdnech se všichni seznamujeme s prostředím školky, s paními učitelkami, dalšími zaměstnanci školky a také s novými kamarády.

Společně s dětmi tvoříme pravidla, aby se u nás všichni cítili hezky a rádi se k nám vraceli.

Jak se dětem první týdny ve školce líbily, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.