Kam mě, lyže, dovezete?…….

Lyžařku Viki zavezlo naše sportovní téma na Vaňkův kopec v Porubě. Tam probíhal lyžařský výcvik pro děti naší mateřské školy. Ani my ostatní jsme nezůstali pozadu ve sportovních aktivních. Sníh na jeden den jsme využili k bobování na kopci, házení sněhovými koulemi a ke stavbě velkých sněhuláků na zahradě. Ve třídě jsme si udělali slalom mezi tyčemi, cihlový závod a zahráli jsme si hru „Na ledové kameny“. Namalovali jsme velké sněhuláky, které jsme si pověsili ve třídě na skříně, aby nám připomněli, že je ještě pořád zima. Zazpívali jsme si o zimě, lipových saních a písničku Brusle. Sportovní aktivity jsme podpořili dlouhými vycházkami do Hrabové ke kostelíku, historické tramvaji a na hřiště Hrabovjanka. A vypadá to, že snížek bude, protože sněží!