Chobotničky přivítaly nový školní rok

Nový školní rok je tady a my jsme je s Chobotničkami začali zkrášlováním třídy. Nejenže se děti museli seznámit s novým sestavením třídy, hledat své oblíbené koutky a hračky, ale zároveň dostaly velký úkol. Společně totiž děti malovaly centra aktivit, které budou zdobit prostředí třídy.

Po prázdninách bylo třeba si taky připomenout pravidla třídy. Vysvětlili jsme si taky nový systém služby a práce v centrech aktivit. Paní učitelky pořídily taky nový deník Chobotničky, který s dětmi a Chobotničkou bude putovat na zábavné víkendy domů.

Jelikož nám ještě přálo počasí, tak jsme se vydali každý den na jiné hřiště v nedalekém okolí školky Našli jsme dokonce i hřiště nové, se kterým jsme se museli seznámit.

Příští týden už to pořádně rozjedem, tak se máte na co těšit! 🙂