Týden se Sonicem

Na konci měsíce opět přišel čas na téma na přání, kterým nám děti – přiznáváme – občas dávají docela zabrat. Tento týden tedy rozhodně – vybraly si totiž ježka Sonica. A protože to je téma, o němž byla většina dětí informovanější než my, daly nám tak vlastně domácí úkol – musely jsme téma pořádně nastudovat, abychom si připravily ty správné aktivity. ☺️

A tak jsme si v pondělí povídali o Sonicovi, o jeho kamarádech a o tom, čím je každý z nich výjimečný. V úterý jsme připravily překážkovou dráhu přes celou třídu, kterou měly děti za úkol zdolat rychle jako Sonic. A od středy na nás pak čekaly úkoly v oblíbených koutcích: děti stříhaly, lepily, kreslily, tvořily, samostatně pracovaly podle návodu, vypichovaly, překreslovaly, hledaly stejná písmenka… A to všechno se samozřejmě týkalo Sonica a jeho kamarádů. Všechny úkoly se dětem moc povedly a můžete se jimi pokochat v chobotničkové šatně.