Týden plný zábavy … TÉMA NA PŘÁNÍ – hvězdičky🌟

Tento týden byl pro děti plný zábavy. V pondělí jsme navštívili operní pohádku, kde se v dění skrývaly dvě známé pohádky – O perníkové chaloupce a O červené Karkulce. Některé děti byly s tímto typem pohádek seznámeny poprvé a moc se jim líbila.

Protože ke konci měsíce máme vždy téma na přání, tak i tentokrát děti společně svým hlasováním rozhodli o tématu – hvězdičky.

Hráli jsme pohybové hry, kdy dětí byly buď hvězdičky nebo měsíček a musely reagovat na pokyn. Společně jsme vypichovali obrázek hvězdičky a každý si mohl podle svých představ vybavit, ozdobit svou vlastní hvězdičku a naťukli jsme hvězdná souhvězdí.

Nesmíme zapomenout na karneval, který probíhal v dopoledních hodinách ve třídách. Bylo to velice fajn dopoledne, plné zábavy. Nesměla chybět diskotéka, soutěže, módní přehlídka masek a výroba veselého ŠAŠKA.

Venku už nám vykukuje sluníčko, tak jsme se rozhodli, že budeme opět každý pátek chodit na naše společné výpravy. Tentokrát jsme se vydali prozkoumat Hrabovou.