Haló pane Karnevale

Hned v pondělí nás čekalo operní představení v novém komorním sále Fakulty umění. Viděli jsme dvě pohádky a to O perníkové chaloupce a O Červené Karkulce. Divadlo se všem moc líbilo a my jsme si odnesli krásný zážitek.

V úterý některé děti navštěvují kurz plavání a také některé děti čekalo krásné jarní focení. Zazpívali jsme si písničku pro radost Karneval a zahráli si na Orffovy nástroje. Ve středu k nám přišel pan trenér Pavel, který si pro děti připravil spoustu sportovních a zároveň zábavných aktivit a soutěží. A tady se už můžete přesvědčit sami.

Na čtvrtek se těšili snad úplně všichni, protože ve čtvrtek mohli všichni přijít do školky v maskách a společně si tak užít KARNEVAL. Děti soutěžily s kelímky, balónky, také s gumičkou při společné aktivitě – nabírání kelímků a hlavně nechyběla dětský tanec a diskotéka. V pátek si děti mohly vyzkoušet aktivity a soutěže, které se jim líbily z karnevalu.

Nezapomínali jsme ani na čerstvý vzduch a tak jsme při tom jarním počasí strávili pobyt venku na školní zahradě – děti prolézaly přes velký hrad, skákaly na trampolínách, ale také trénovaly štafetové soutěže na soutěž – Pohybový festival a v neposlední řadě hledaly a poznávaly první jarní květiny.