Slavím, slavíš, slavíme!

Konec roku a s ním spojené oslavy je tady! Oslavy svátku dětí se protáhl hned na několik, krásně strávených dní. Děti měly piknik, soutěže na zahradě, a opravdu bohaté občerstvení s přípitkem.

Povídali jsme si o knížkách, děti se naučily novou básničku a vypravili jsme se do knihovny na pohádkový program a prohlídku knížek.

Po přečtení knížky „příhody malé surikaty“ jsme se vydali hledat hlavní hrdinku knížky. Protože byly děti na výpravě za zvířátky velmi šikovné, zasloužily si odměnu. A co se k letním oslavám hodí více, než zmrzlina! Zvláště pak, když už je v dětských nožkách tolik kroků po výletu.

Velká sláva nás čeká na zahradní slavnosti ve čtvrtek 15.6. Děti pilně trénují písničky a čeká je v ten den spousta překvapení. Pro naše předškoláky je tento den ještě slavnější, těší se na pasování na školáky.