„Předškoláček“ – Hrajeme si na školu

Stále se s našimi předškoláky pilně připravujeme k zápisu, i samotnému nástupu do základní školy.

S dětmi předškolního věku pracujeme individuálně, nebo ve skupinách. V době odpoledního odpočinku si předškoláci trénují paměť, zrakovou a sluchovou percepci, grafomotoriku, ale také logopedii a pohybové dovednosti. Pracují s interaktivní tabulí a velmi oblíbené je konstruování dle návodu s Malou Technickou univerzitou a Moy Toy. Pro předškolačky máme připravenou také návštěvu školy v dopoledních hodinách, kdy si vyzkouší, jaké to je být prvňáčkem ještě před zápisem. Těší se také, že zase uvidí své kamarády ze školky.

Zápis do prvního ročníku Základní školy Krestova 36A, se koná v pondělí 3. 4. 2023 od 13 hod. do 18 hod. a v úterý 4. 4. 2023 od 13 hod. do 17 hod.

27.2. od 15:30 je den otevřených dveří, kdy budete mít možnost si školu prohlédnout. Děti i s rodiči tak uvidí třeba právě tu svou budoucí lavici ve velké škole.