Podzim všude, kde se podíváš🍂

Rána jsou už opravdu podzimní. Sluníčko začíná zacházet čím dál tím dříve, listy padají ze stromů v hojném počtu a naše oblečení už je také teplejší. Všechny tyto znaky nám napovídají, že je tady ten pravý PODZIM 🍁🍁.

Aby bylo zřejmé, že máme podzim i u nás v šatně v chobotniček, tak jsme vytvořili společnou podzimní koláž. Není to jen tak nějaká výzdoba. Obrázky jsou vytvořeny z postav dětí a obličej si děti nakreslily samy podle sebe nebo spíše podle toho, jak se vidí. Co myslíte, trefili se? Poznáte, kdo je která chobotnička? Společně jsme se shodli, že některé výtvory jsou obzvlášť povedené a podobné realitě.

Nechali jsme děti, ať si vymyslí, co by na celé koláži mělo být a jak by měla vypadat. Fantazii a představivosti se meze nekladly, celá práce je veselá a zdobí nám naší šatnu v době podzimu. Co nám bude ale zdobit šatnu až nastane ZIMA? To necháme ještě nějakou dobu v utajení 🤫