LYŽAŘSKÝ KURZ 2023

Milí rodiče,

chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout účast na výjezdním lyžařském kurzu, který se bude konat v termínu od 30.1. 2023 do 3.2. 2023 ve Skiareále Vaňkův kopec.

Výuka bude probíhat v odpoledních hodinách, přičemž děti absolvují celkem 5× 2 lekce za odpoledne. Vyjíždět se bude po obědě a krátkém odpočinku. Bližší informace k harmonogramu (odjezd a příjezd) bude dostupný v lednu.

Kurz je vhodný pro děti od 5ti let, avšak je možno také přihlásit dítě 4leté, pokud věříte, že kurz zvládne.

Cena kurzu je 2790 korun. (zahrnuje: výuku dítěte, úschovu lyžařské výstroje po dobu kurzu, zapůjčení bezpečnostní helmy a vesty, pitný režim (teplý čaj), diplom a medaili, slavnostní zakončení závodem s cenami pro nejrychlejší děti ve skupině.)

Cena dopravy je předběžně 400 korun.

Cena zapůjčení lyžařského vybavení je 350 korun.

Zapůjčení helmy a vesty je zdarma.

Platba za kurz se provádí bankovním převodem, na základě PROFORMA FAKTURY, kterou obdržíte e-mailem ihned po vytvoření Objednávky.

Přihlášení na kurz

Přihlášení na kurz probíhá prostřednictvím webových stránek skiareálu. https://vankuvkopec.com/detske-kurzy/tydenni-lyzarske-kurzy-pro-skoly-a-skolky/

Po levé straně najdete návod na přihlášení do kurzu, přičemž se musíme registrovat jako zákonný zástupce. Pro přihlášení do kurzu naši MŠ budete potřebovat kód 1127.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím Skiareál na telefonním čísle 778 468 232.