Když jsme zdraví, tak nás život baví

,,Co je zdravé pro naše tělo?“ byla klíčová otázka, na kterou jsme společně s dětmi hledali odpověď celý týden.

Do tohoto tématu nás uvedla pohádka O medvědu Peciválovi, což byl příběh s otevřeným koncem, kde děti dostaly prostor pro slovní vyjádření, logické uvažování nad situací v pohádce, ale i pro svou fantazii ve vymýšlení závěru pohádky a jeho dramatického ztvárnění.

Děti si tento týden mohly vyzkoušet zajímavé činnosti, jako je počítání kostek cukru, které nalezneme v oblíbených nápojích, třídění potravin na ZDRAVÉ a NEZDRAVÉ a plno jiných činností, které můžete vidět níže.

PS: Všem našim kamarádům z Delfínka, které právě trápí nějaká nemoc, posíláme velký pozdrav. Doufáme, že se brzy uzdravíte a vrátíte mezi nás opět v plné síle.