Kamarádi zvířátka

Další krásný týden v Želvičkách je za námi. Užíváme si letního počasí a naše aktivity jsou především venku na procházkách, kde poznáváme okolí. Užili jsme si vycházku k řece Ostravici, do parku Hrabovjanka a náš první výlet na farmu za zvířátky. Farma Duběnka a všichni její obyvatelé nás ve středu mile přivítali. Děti nesly krmení pro zvířátka, krmili jsme ovce, kozy, husy a hlavně koníka a poníky, na ty se děti těšily nejvíce.

O zvířátkách a kamarádství bylo naše povídání, cvičení a malování v průběhu celého týdne. V šatně máme opravdu moc povedené obrázky z farmy. Děti si stihly vyrobit a nazdobit složky na výkresy a chodit na pleoptická cvičení za naší sestřičkou.

Koncem týdne jsme měli prvního oslavence. A tak se náš třídní narozeninový kalendář může pyšnit prvním jménem na muffinku září.