Jako první měsíc v roce

Vítáme se v novém roce! Želvičky čekalo pod stromečkem překvapení, které nám ve třídě nechal ježíšek pro všechny ty hodné a šikovné děti. Jen jsme dárky rozbalili a nové hračky a knížky vyzkoušeli pustili jsme se do práce. Na čtvrtek 5.1. jsme si naplánovali Tříkrálovou koledu. Museli jsme přeci všem ve školce popřát do nového roku jen to nej. Nebylo to, ale jen tak, kromě nácviku písniček s doprovodem nástrojů si děti samy tvořily také kostýmy a kulisy a Tříkrálovou nástěnku. Děti ze tříd, které jsme navštívili nebyly jen diváci, ale přidaly se k nám na část vystoupení a zpívat nám pomohly. Vše se krásně povedlo a i něco sladkého jsme si vykoledovali.

Páteční den už pak mohl patřit malování a tvoření, ať máme také šatnu Tříkrálovsky vyzdobenou. Pak už jsme je tančili, zpívali, oslavovali a těšíme se na všechny zážitky nového roku!