Advent přichází

Vánoce se už nezadržitelně blíží a tak je potřeba připravit se ať si je krásně užijeme. Přestože jsme měli v plánu věnovat se počasí, větru a dešti a pokračovat k tématu z minulého týdne, myšlenky se už stáčely k Vánočnímu období. Pro první adventní neděli si děti celý týden vyráběly dřevěnou ozdobu na věnec, nebo stromeček. Pravidelně teď vyrážíme na Christmas tour. Hledáme v okolí Vánoční ozdoby a společně se fotíme na památku. Uvidíme kolik různých fotek do Vánoc stihneme nasbírat. Chystáme se brzy také na zdobení stromečku na náměstí Jih, kde bude k vidění již v prvních prosincových dnech.

Abychom se mohli těšit ještě víc objevil se nám ve třídě již adventní kalendář, co Vánoční taštičky ukrývají zatím zůstalo tajemství. Musíme si počkat na 1.12.

ALE POZOR! Čeká nás ještě jeden úkol, něž zima opravdu začne je potřeba uspat broučky. Je to společná akce s rodiči, na kterou se moc těšíme. Na tento den se děti dlouho připravují společnou ukolébavkou na závěr lampionového průvodu. Kdo je zvědavý může si pustit video z nácviku.

Krásný předvánoční čas Želvičkám i jejich rodinám, užívejte společné chvíle, buďte spolu a mějte se rádi…