Zájmové kroužky v novém školním roce 2024/2025

I v tomto školním roce připravujeme zájmové kroužky pro vaše dětičky. Můžete se těšit na následující aktivity:

Pondělí: Malí muzikanti

Kroužek je určen pro děti každého věku. Děti se seznamují s hudbou nejen prostřednictvím písniček, ale také pohybem, rytmizací a hudebními nástroji. Díky hudbě děti uvolňují vnitřní napětí, naučí se relaxovat a posilují svou koncentraci a pozornost.

Úterý: Logohrátky

Tento kroužek není určen jen pro předškoláky, ale pro každé dítko, které potřebuje pořádně rozpohybovat jazýček. Chtěli byste své dítě podpořit v mluvních dovednostech a motivovat ho ke správné výslovnosti? Skvěle vám v tom pomůže náš zájmový kroužek Logohrátky, který je veden speciálními pedagogy.

Středa: Angličtina Jolly Phonics

Jedná se o hravou formu angličtiny, kdy se dětí seznamují nejen s novým jazykem, ale také se správnou výslovností. I v letošním roce povede kroužek lektorka Sabča. Podle zájmu budou děti rozděleny do skupin podle věku a znalostí.

Čtvrtek: Dílničky pro šikovné ručičky

Tvoření s dětmi pro každou příležitost! Interaktivní tvořivá zábava v níž si děti pod dohledem lektorky vyrobí předměty, které si odnesou domů. Děti mají na akci soustředěnou zábavu. Dílničky pro šikovné ručičky jsou zábavné, děti si u něho rozvíjí jemnou motoriku i fantazii.

Přihlášku ke stažení naleznete zde: