Vánoce přicházejí..

Během tohoto týdne jsme byli mnohokrát spojeni z důvodu malé absence dětí, ale i tak jsme si spolu užili spoustu zábavy. Celý týden děti plnily úkoly z adventního kalendáře. Například hned v pondělí měly nastrojit stromeček, což se jim opravdu povedlo, můžete se podívat sami. V úterý k nám přišel na návštěvu p. trenér Pavel, který měl připravené aktivity se zaměřením na rychlost, skoky z místa a hod do dálky. Děti si to užily a to i ty nejmenší – z Mořského koníka. Ve středu se děti naučily koledu a zkusily si počítat pomocí knoflíků. Dále nás čekal modrý den. Co všechno může být modré? No, jasně.. moře, nebe, žába, chrpa-květiny, atd.. Velkou společnou práci – plakát můžete vidět v šatně na nástěnce. Děti kreslily do mouky, zkusily si novou techniku kreslení – inkoust a zmizík, skládaly modrou vločku pomocí PET víček a modelovaly sněhuláky z modrého marcipánu, který si odnesly domů. V pátek nám bohužel odpadla DRAMADÍLNA, p. lektorka je nemocná, další termín bude nahrazen. V průběhu celého týdne jsme viděli pohádku: „Polárni expres“