Vánoce mám nejradši, to jsou pěkné svátky, táta má čas na vláčky, máma na pohádky.

Vánoční čas si společně moc užíváme, ale dá to taky práci vše připravit. Děti hodně pomáhají s Vánočními přípravami a každý den se těší na překvapení v adventním kalendáři. Tam se skrývá odměna za správnou odpověď na Vánoční hádanku. Až do třídy přišel Mikuláš se svou družinou a všechny děti odměnil. V šatně máme výzdobu povedených čertů i Mikulášů, namalované pro děti novými technikami. Velká zábava byla se sněhovou nadílkou. Děti trénují Vánoční písničky i klasické koledy a básničky. V pondělí se starším dětem velmi povedlo vystoupení v DD. Tento čtvrtek se těšíme na všechny rodiče až jim před dílničkami písničky zazpíváme. Stihli jsme už nazdobit stromeček i upéct první cukroví.

Kapr leží ve vaně,

vypadá dost naštvaně.