Tři malá prasátka 🐷🐷🐷

Celý týden se tentokrát nesl ve znamení pohádky – Tři malá prasátka. V pondělí jsme se s pohádkou seznámili pomocí divadelního představení. Pohádka se nám líbila natolik, že jsme si svá vlastní prasátka i s domečky chtěli vytvořit také. A taky, že jsem na tom poctivě celý týden pracovali. Každý přiložil ruku k dílu a podílel se na výrobě. Pohádku jsme si zkusili také zahrát a to dvěma způsoby. Prvním způsobem byla výroba vlastních loutek, v tom druhém případě se stali samotnými herci děti. Trénovali jsme také své ručičky – zkusili jsme si sami prasátka nakreslit či vyrobit z tvarovací hmoty. Seznámili jsme se také s písničkou tři čuníci od Jarka Nohavicy.

Během týdne nás čekal ještě jeden úkol – vyrobit kraslici do soutěže. Obchodní centrum Galerie v Třebovicích pořádá totiž soutěž o nejkrásnější kraslici, a tak jsme se rozhodli také zapojit. Pro naší kraslici budete moci hlasovat na jejich facebookových stránkách. Děkujeme Všem, kteří nás podpoří❤️.

Budeme také rádi, když si s dětmi vyzkoušíte naší jarní plotovku, na které jsou pro děti připraveny úkoly s jarní tématikou, snad u nich zažijete taky takovou srandu 🙂 .