Srdíčkový týden u Chobotniček ❤️

V minulém týdnu se nám v Chobotničce sešlo hned několik speciálních událostí. Nejprve jsme se seznámili s tradicí svatého Valentýna. Kdo to byl, odkud pocházel a proč je právě po něm pojmenován svátek všech, kdo se mají rádi? To už všechno víme.

Na jeho svátek všechny Chobotničky přišly do školky v srdíčkovém oblečení – děkujeme za spolupráci a nápaditost! ☺️ – a užili jsme si celý krásný srdíčkový den. Povídali jsme si o tom, koho a co máme rádi a proč máme rádi své kamarády ve třídě. Kreslili a vyráběli jsme srdíčkové postavičky, zdobili papírová srdíčka, stříhali, lepili… Ale to hlavní mělo teprve přijít.

Při povídání o tom, koho máme rádi, jsme se totiž shodli, že máme všichni rádi paní učitelku Sabinku. Ta už tady s námi ale byla úplně poslední týden, a tak jsme se rozhodli vyrobit jí na rozloučenou dárek. Co vám budeme povídat – nejtěžší na tom bylo udržet to celé v tajnosti! Děti to ale zvládly obdivuhodně – paní učitelka Sabča vůbec nic netušila a my jsme jí úplně tajně a nenápadně v průběhu týdne vyráběli společný dárek. Děti se velmi snažily, aby byl co nejkrásnější, na všem si dávaly opravdu záležet a na hotový dárek samy vyrobily dokonce i balicí papír. A jestli se dárek dětem povedl? Když vám prozradím, že jím paní učitelku dokonce i trošku rozplakaly, odpovíte si určitě sami. 🥰