Společný týden Chobotniček a Želviček

Tento týden si někteří naši kamarádi užívají školku v přírodě a podle fotek to vypadá, že se mají báječně! Ani my, co jsme zůstali ve školce, ale nezahálíme a užíváme si společný chobotničko-želvičkový týden.

Hrajeme společenské hry s pravidly, procvičujeme komunikační dovednosti třeba při povídání o našich prázdninových plánech, hrajeme hry s naším maskotem Chobotničkou pro procvičení prostorové orientace… Když to jde, řadíme venku, zdoláváme překážky a nejrůznější herní prvky a trénujeme vytrvalost při dlouhých procházkách. A když nám jeden den počasí nepřálo, kamarádi z Delfínka nás pozvali do kina, takže jsme se měli také skvěle.

Až se příští týden zase všichni uvidíme, určitě si budeme mít vzájemně o čem vyprávět. 😍