O stromech už hodně víme, s radostí se o to podělíme.

Týden u mořských koníčků začal poněkud netradičně, dostali jsme totiž malé překvapení. A to v podobě divadelního představení, které si pro nás připravily studentky Střední školy Prigo. Společně se třídou Želviček jsme shlédli pohádku O Červené karkulce. Karkulku jsme si poté mohli také vybarvit nebo nakreslit. Bylo to příjemné zpestření a těšíme se na další setkání.

Další dny jsme se pak věnovali stromům. Povídali jsme si například o tom, jaké druhy stromů se u nás objevují. Jak se jednotlivé stromy jmenují, jak vypadají jejich listy či plody. Dozvěděli jsme se i to, že korunu nenosí jenom král, ale jmenuje se tak i část stromu nebo naše měna.

Během týdne nám vyrostly stromečky také v šatně, doufám, že se Vám rozkvetlé stromy nebo jejich 3D modely líbí 🙂 .