Loučení s 🐙🐙

Nastal poslední týden společného užívání. V tomto týdnu jsme si zopakovali všechno, co jsme se naučili. Poznávali jsme tvary, provlékali jsme tkaničky a šikovné děti si zkoušely i mašličku. Stavěli jsme kostky podle předlohy a protože je potřeba očka stále procvičovat bylo zařazeno i vypichovaní geometrických tvarů a obtahováni grafických prvků podle předlohy. Protože každý předškolák se musí umět podepsat, tak jsme to ztížili magnetickou tabulkou, kdy to není jen tak se podepsat.

Ale hlavně jsme si spolu užili týden plný radosti a překvapení. Na rozloučenou jsme si společně zašli na zmrzlinu, navštívili jsme přírodní hřiště, které si děti vybraly.

Ve čtvrtek byly předškoláci pasováni na školáky, kdy celá akce byla v duchu pirátů, námořníků a námořnic. Akce se velmi povedla a celé odpoledne velmi rychle uteklo.

Poslední společný den byl ve znamení pikniku a řádění v bazénu. To byla tečka na závěr, kdy jsme se všichni spolu rozloučili. Přejeme všem chobotničkám hodně dalších zážitků ve školičce a škole, a ať jsou děti tak úžasné a skvělé jako celý školní rok❤️. Ze srdce paní učitelka Katka a Terka 🐙🐙