Galerie vzpomínek u chobotniček 🖼

V pondělí odpoledne se v chobotničkách uskutečnilo setkání s rodiči a to s neobvyklým názvem GALERIE VZPOMÍNEK. Tímto moc děkujeme všem rodičům za milé podzimní setkání, na kterém jsme se ještě více seznámili s portfólii dětí a s tím, k čemu nám slouží. Aby název porfólium nebylo moc odborné, začali jsme jim říkat galerie vzpomínek.

Děti s rodiči si je společně nazdobili. Byly využity různé třpytky, ozdoby, razítka, prostě vše možné, co se našim chobotničkám zalíbilo. Mnohdy výsledek vystihoval samotného tvůrce 🙂

Do samotného portfólia si děti s rodiči vypracovali pracovní list, kdy byla důležitá vzájemné spolupráce. Při společném úchopu pastelky museli graficky ztvárnit kroužky po celé ploše výkresu, kde byla zobrazená dýně. ✍️

Protože nastal podzim, a aby naše GALERIE VZPOMÍNEK měla založeno i něco podzimního, děti měly za úkol přinést jakoukoliv podzimni fotečku, která by vystihovala podzim a svou rodinu. Dětem byl dán prostor pro svou fantazii a představivost a mohli si nalepenou fotku vyzdobit podzemním tématem.

Během odpoledního sezení jsme nejen splnili společné úkoly, ale třídou se ozýval smích dětí i rodičů a to byl hlavní účel našeho setkání. Moc děkujeme za účast všem rodičům i babičkám.