Do nového roku tisíc šťastných kroků!

Po svátečním volnu jsme se opět sešli v naší třídě Delfínek, a to plní dojmů a zážitků, které jsme si společně vyprávěli. Také si děti po příchodu všimly, že Ježíšek zavítal i k nám do školky, a začalo velké rozbalování dárků, jak můžete vidět i na fotografiích. Domluvili jsme se, že si každý den rozbalíme tři dárky, abychom se každý den mohli těšit na něco nového. Poslední rozbalování nás čeká ještě v pondělí. Ve čtvrtek k nám přišel trenér Pavel. Nachystal si pro děti opět nové aktivity: od pohybových her až po učení techniky při chůzi po vyvýšené lavičce, a to i s překážkou, nebo také přelézání přes švédskou bednu. Poslední den k nám přišli „Tři králové“ ze třídy Želvička s koledou a vyprávěním legendy o narození Ježíška. Byl to sice krátký týden, ale i tak jsme si to společně užili.

Tímto bychom chtěly všem popřát šťastný nový rok a zdravíme všechny děti, které jsou ještě nemocné a nemohou přijít do MŠ. Těšíme se na vás zase v pondělí! Vaše paní učitelky Maruška a Terezka