CLIL Delfínci

Třída Delfínků je plná předškoláků. Díky dotacím města Ostravy můžeme realizovat projekt Škola pro život III. Děti se seznamují s angličtinou, prostřednictvím metody CLIL v průběhu celého dne a to jak při běžných činnostech, tak při řízených činnostech či pobytu venku. Jde vždy o to, děti s jazykem seznamovat přirozenou a hravou formou. Díky realizace tohoto projetu dochází k posílení dovedností dětí v cizím jazyce, k rozvoji kritického myšlení, interkulturních a komunikativních kompetencí v anglickém jazyce. Je pro nás velmi důležité, aby byli děti v co největší míře schopni nové znalosti aplikovat, interpretovat a sami je prezentovat v cizím jazyce. Díky CLILU mají děti mnoho nových podnětných materiálů, pracovních listů a her podporující učení anglického jazyka.

Níže se můžete podívat na různorodé aktivity naší třídy.