Chystáme se do školy

Ve třídě Delfínek, jsme pokračovali s přípravou do školy, ale mezitím nás čekalo mnoho akcí. V pondělí děti malovaly obrázky, které vybereme do jarní galerie. Ta bude umístěna na plotě MŠ. Kdo by měl zájem malovat i doma, tak má určitě možnost, budeme rádi za každý další JARNÍ výtvor. (formát A4, technika libovolná, ale nesmí být plastická – jako např. lepení papírových kuliček apod.) Hned v úterý jsme si užili zelenou výzvu a vyrobili si zelenou žabku. Poté měly některé děti plavání – lekci číslo 6. V plavání si děti vyzkoušely i pobyt v sauně a moc je jim to líbilo. Další den následoval výlet do DOV – svět techniky. Děti si užily „den vody,“ který je právě 22.3. a prozkoumávaly, co všechno ve vodě plave a co naopak neplave. Ve čtvrtek jsme se rozdělili a předškoláci si vyzkoušeli první hodinu na ZŠ Krestova. Viz článek (odkaz pod textem). Ostatní děti si užívaly pěkného počasí na zahradě, kde trénovaly štafetové soutěže, protože již 29.3. nás čeká Pohybový festival, kde pojedou pouze vybraní žáci. V dalším týdnu vás o akci informujeme. No a v pátek k nám přišel p. trenér Pavel, který s námi hrál spoustu pohybových her, s dětmi se připravoval na pohybový festival a k tomu všemu jsme si s ním užili spoustu legrace. Podívejte, co všechno jsme za ten týden stihli.

Předškoláci do lavic: https://iherrmanna.zskrestova.cz/predskolaci-do-lavic-2/

Ve čtvrtek 30.3. 2023 Vás zveme na Velikonoční tvoření, které se bude konat od 15hod. – 16hod.