Velikonoce svátky jara

Přípravy na Velikonoce jsou už v plném proudu! Po týdnu zvířátek z farmy a statku, kdy jsme se učili poznávat mláďátka, užitek domácích zvířat, jejich zvuky a anglické názvy, jsme se pustili do malování vajíček a velikonoční výzdoby.

Opravdový Velikonoční zajíček se nám na chvilku ukázal na zahradě školky našich kamarádu z Majora Nováka, kde nám také schoval odměny na splněné úkoly.

Týdenní projekt kurník, kde děti vyráběly v několika fázích celou stavbu, jeho obyvatelé i s vajíčky, děti velmi bavil a tak jsme se pustili ještě do ovečky.

Protože jsme měli možnost užít si krásného jarního počasí byli jsme hodně venku, na zahradě, a také na náměstí jih na kontrole naší zlatice a pozdravit zajíčka.