Podzim je tady, sklízíme úrodu!

Na oběd i na svačinu, každý den jím zeleninu.

Mrkev, salát, rajčátka, vitamínu hromádka.

Poznáváme zeleninu všemi smysly – zrakem, hmatem i čichem. Naučili jsme se píseň „Lečo“ a tančíme na píseň „Běží liška k táboru.“ Děti si vyzkoušely stříhat a lepit, můžete vidět vystavené výtvory v šatně – mísa se zeleninou – grafomotorické cvičení spodní oblouk a ukázka správného držení tužky. Na fotce můžete také vidět kreslení do fazolí podle předlohy. A na závěr výlet na pole, kde se děti přemístily do „pohádkové země“ a samy si vyzkoušely tahat řepu. Dějová posloupnost nás čekala hned další den, děti seřazovaly obrázky podle pohádky. Angličtina nás doprovázela celý týden – píseň „Good morning“ a seznamování s novými slovíčky – tomato – rajče, carrot – mrkev, pepper – paprika a mnoho dalších. Tak se podívejte, jaké jsme šikulky.