Čarodějnický rej

Ježibaby kamarádky,

krouží vzduchem tam a zpátky.

Šaty mají od sazí,

snad se v letu nesrazí.

Je to sen? Čarodějnice mají sněm! A tak všechna mrňata osedlala košťata a vyrazila na dobrodružné dopoledne plné zábavných soutěží. Nejprve přiletěly líné čarodějnice na koštěti a naučily děti čarovat, potom je ale zamkly na zahradě a děti musely splnit sedm úkolů, aby se dostaly ven. Jak to čarodějnická mrňata uslyšela, hned se dala do toho. Úkoly byly různorodé jako např. Přikládání pod kotel (hod míčkem), let na koštěti (slalom), vaření lektvaru, hod kruhem na čarodějnický klobouk, hledání začarovaných netopýrů a spoustu dalšího. Pro nejodvážnější čaroděje a čarodějnice byla nachystána strašidelná jeskyně, která byla zakončena pavoučí sítí a té se čarodějná mrňata nesměly dotknout. Tak co, myslíte, že se všichni dostali ven z té začarované zahrady? Přesvědčte se sami.