A zase ten Hubert!

Vánoční skřítek Hubert nezahálel a i v druhém prosincovém týdnu si na nás do adventního kalendáře nachystal spoustu úkolů. A tak jsme stříhali, lepili, skládali, malovali, zpívali, trénovali očka, vykreslovali obrovskou omalovánku, ale taky si lámali hlavu nad obrázky, kterých malíř nakreslil jen půlku a tu druhou bylo potřeba dokončit. To vyžadovalo velkou pečlivost a velké soustředění, ale zvládli jsme to! Zkrátka a dobře, všechno, co nám připravil, jsme splnili a moc jsme si to užili. Výsledky našeho tvoření se můžete kochat v šatně dětí, ve které už panuje skutečná předvánoční atmosféra.

A už jste slyšeli o našem báječném sportovním pátku? Ten jsme si mohli užít díky Mořským koníkům, kteří měli skvělý nápad vyrazit s lopatami na zasněžený kopec. A protože to jsou opravdoví kamarádi, vzali nás s sebou! Děti z kopce fičely jako draci a i ti, kteří se na začátku trošku báli, se nakonec odvážili a zjistili, jaká je to zábava.

Dní na adventním kalendáři pomalu ubývá, ale pořád tam ještě nějaká překvapení od Huberta zbývají. Co si na nás asi vymyslí příště? Těšíte se?